انسان بودن یک صفت نیست، یک نیاز است!

 

من هر چقد هم مزخرف بنویسم, هر چقدر هم نوشته هایم سروته نداشته باشد، هر چقدر چرت و پرت بنویسم، باز هم تک تک واژه هایش را به جان می خرم. این واژه ها متولد لحظه های عجیب و غریب زندگی من هستند. حالا هرکسی با دخل و تصرف، ویرایش، الهام گرفتن، خلاصه کردن، کش دادن، یا هر کوفت دیگری تغییرش می دهد و با تاریخ های دست کاری شده توی وبلاگش یا هر جای دیگر می نویسد و خیال می کند آفتاب همیشه پشت ابر می ماند حواسش باشد که صبوری من چندان که به نظر می رسد زیاد نیست! با تمام بی ادعایی در نوشتن، اینجا مال من است، واژه ها و حرف هایش مال من است و با هیچ ترفندی مال شما نمی شود!

پ.ن1: پست دیگری برای نوشتن داشتم، نشد! به زودی.

پ.ن2: یکی بار این اسفند را از شانه هایم بر دارد.

/ 9 نظر / 75 بازدید
زهرا_ض

یاد پارسال افتادم اون ... یادم رف اسمشو.

آشنا...

سلام سمیراجون.سه شنبه شب شنیدم نویسنده ی اینجاشب نیستی کلی خوشحال شدم... یاعلی سمیراجون...

فروغ

من معتقدم نوشته ی هرکس تا ابد بوی خلق کننده اش را با خود دارد حتی اگر کسی با عطر های فرانسوی شت و شویش دهد

آشنا...

سمیراجون سلام.میشه کمکم کنین یه متن رادیویی بنویسم؟ 1سوال:این حرفایی که مجریای رادیو میزنن،شوخیاشون واینا رونویسنده مینویسه یا ازخودشون میگن؟ینی بداهه گوییه؟

محمد حسین

هیچ وقت نویسنده نبودم اما متاسفانه باید بگم با همین معدود دست نوشته های کم ارزشم هم این اتفاق زشت رو تجربه کردم. هنوز هم واقعا نمیدونم اینکار چه لذتی میتونه برای اون فرد داشته باشه!!؟

فروغ

سمیرا جونم اتفاقن منم میخواستم ازت بخوام برام یک نمونه متن رادیویی بفرستی و در مورد نوشتن برای رادیو راهنماییم کنی که خجالت کشیدم ازت بخوام اما خب یکی از دوستان پیشدستی کرد میشه برای منم بفرستی؟

سمیرا

وزدان این روزها کلاهی بر سرش میگذارند که خود وزدان هم باورش میشود.... نوشته هایت مال توست برای توست از انگشتان توست پس ناراحت نباش مال تو خواهد ماند

هیس

داروندار آدمرو میبرند و یه آب هم روش. این که دیگه نوشته هاست. سمیرا جان اگه امکان داره برای من هم اون فایل نویسندگیرو بفرست؟ممنون

آشنا...

سمیراجون میشه اون کامنت منومخفی کنین؟آخه آدرس ایمیلم توشه... اگه ممکنه... یاعلی...